Zadzwoń 8:00-16:00

507 890 471

poniedziałek - piątek

8:00 - 16:00

Obsługa geodezyjna / mapy do celów projektowych

Awesome Image


Obsługa geodezyjna


Klienci Avacon mogą skorzystać z profesjonalnej obsługi geodezyjnej, która jest niezbędna przy realizacji inwestycji budowlanych takich jak postawienie domu, czy innego obiektu. Współpracujemy z geodetą – specjalistą, który pomoże Państwu wytyczyć budowlę na terenie budowy oraz kontrolować prawidłowość wykonania prac w trakcie budowy. Korzystanie z usług profesjonalnego geodety to ważny etap prac, który gwarantuje, że obiekt przestrzenny zostanie usytuowany zgodnie z projektem. Co więcej, do zakończenia budowy niezbędna jest mapa inwentaryzacji podwykonawczej, którą przygotuje dla Państwa geodeta.


W Avacon rozumiemy, że budowa nieruchomości to poważne przedsięwzięcie, dlatego oferujemy obsługę architektoniczną i geodezyjną na najwyższym poziomie. Każdy projekt jest dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Projektujemy również sieci, przyłączy i instalacje, które spełniają Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą na każdym etapie inwestycji, z przyjemnością pomożemy wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb.


Dlaczego?

Marka AVACON to wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy w branży sanitarnej skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierając nasze usługi, możecie być Państwo pewni otrzymania w ustalonym terminie kompletnych, starannie wykonanych projektów dostosowanych do każdej nieruchomości.Indywidualne podejście

Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.

Bezpieczeństwo


W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.

Stały kontakt


Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.

Specjaliści

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji w branży sanitarnej oraz obsługą architektoniczną i geodezyjną projektów.