Zadzwoń 8:00-16:00

507 890 471

poniedziałek - piątek

8:00 - 16:00

Projekty Sieci, Przyłączy, Instalacji

Awesome Image

Projekty i wykonanie instalacji sanitarnych w Krakowie

Budowa nieruchomości takiej jak dom jednorodzinny, czy budynek handlowo-usługowy, wymaga przygotowania określonej infrastruktury. W Avacon z siedzibą pod Krakowem zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych, indywidualnych projektów instalacji sanitarnych i przyłączy sieci, które są zgodne z przepisami prawa, spełniają wszelkie standardy oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zajmujemy się projektowaniem sieci i budową przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, a także instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji oraz instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, terminowo realizując powierzone nam zadania.

Projektowanie instalacji sanitarnych to nasza specjalność – zaufaj firmie Avacon

W Avacon zależy nam, by gotowe nieruchomości były jak najbardziej bezpieczne i ergonomiczne, dlatego poza kompleksową obsługą w zakresie tworzenia projektów instalacji oferujemy również fachową pomoc oraz doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych na każdym etapie współpracy. Zawsze staramy się dobierać takie rozwiązania, które będą optymalne dla danej inwestycji. Zachęcamy do skorzystania również z profesjonalnej obsługi architektonicznej i geodezyjnej, którą świadczą nasi zaufani współpracownicy.

Budowa i wykonanie sieci, projekty instalacji centralnego ogrzewania i wiele więcej

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty projektowania instalacji sanitarnych i budowy przyłączy? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z przygotowaniem projektu sieci i jego wdrożeniem, przedstawimy też dokładne warunki współpracy z Avacon. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz za pomocą specjalnego formularza kontaktowego.

Dlaczego?

Marka AVACON to wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy w branży sanitarnej skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierając nasze usługi, możecie być Państwo pewni otrzymania w ustalonym terminie kompletnych, starannie wykonanych projektów dostosowanych do każdej nieruchomości.Indywidualne podejście

Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.

Bezpieczeństwo


W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.

Stały kontakt


Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.

Specjaliści

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.Projekt przyłącza wod-kan, kanalizacyjnego, instalacji gazowej Kraków, okolica

Wykonanie instalacji gazowej Kraków

Instalacja gazowa to jeden z najistotniejszych systemów w mieszkaniu, gdyż odpowiada za ogrzewanie domu, możliwość gotowania i przyrządzania posiłków, a w efekcie na komfort mieszkańców. Zanim przejdzie się do wykonania instalacji gazowej, należy pamiętać o dopełnieniu licznych formalności. Należy jednak pamiętać o tym, że nie do każdej nieruchomości jest możliwe doprowadzenie przyłączy. Jest to uzależnione od dostępności sieci gazowej. Jeśli tego dostępu nie ma, wówczas należy zstąpić gaz prądem (jest to niestety nieopłacalne). W sytuacji, gdy jest możliwe doprowadzenie przyłącza gazowego do skrzynki domu należy dopełnić pewnych formalności. Po pierwsze należy wykonać profesjonalny projekt instalacji gazowej (może dokonać tego osoba, która ma odpowiednie uprawnienia). Kolejnym zadaniem jest uzyskanie pozwolenia na instalację gazu, wykonanie instalacji gazowej, dokładne sprawdzenie szczelności, podpisanie umowy z dostawcą gazu, uruchomienie dostawy gazu, a na końcu założenie instalacji.

Szukasz firmy zajmującej się wykonywaniem instalacji gazowej w Krakowie? Sprawdź koniecznie AVACON! Zajmujemy się projektowaniem sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, wentylacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej. Współpracujemy ze znakomitymi architektami i geodetami, a to wszystko z myślą o zapewnieniu naszym klientom dostępu do fachowej wiedzy i aktualnych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Wdrażamy gotowy plan, a także nadzorujemy prace budowlane, które mają zbudować sieć, przyłącze i instalacje. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty wykonanie instalacji gazowej Kraków? Zapraszamy do kontaktu!

Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego Kraków

Zgodnie z art. 2 pkt 5 ustawy (z dnia 7 czerwca 2001 r.) o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, przyłącze kanalizacyjne to odcinek przewodu, który łączy wewnętrzną instalację kanalizacyjną w nieruchomości odbiorcy usług z siecią kanalizacyjną, za pierwszą studzienką, licząc od strony budynku, a w przypadku jej braku do granicy nieruchomości gruntowej. Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego wraz z finansowaniem go, należy do zadań właściciela nieruchomości. Może on dokonać tego samodzielnie lub zlecić przedsiębiorstwu wodociągowemu. Ustawa o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków reguluje podłączenie nieruchomości do sieci kanalizacyjnej. Zgodnie z zasadą właścicielem urządzeń kanalizacyjnych jest przedsiębiorstwo wodno-kanalizacyjne i ma obowiązek ich budowy, utrzymania oraz konserwacji. Do czego natomiast zobowiązany jest właściciel nieruchomości? Przede wszystkim musi podłączyć budynek do sieci kanalizacyjnej poprzez zbudowanie tzw. przyłącza. Przyłącze liczone jest już od pierwszej studzienki do zbiornika w ulicy. Gdyby nie było możliwości wykonania studzienki, wówczas przyłącze liczone jest od granicy posesji. Szukasz firmy zajmującej się wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego Kraków? Sprawdź ofertę firmy AVACON, która odpowiada na potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych rozwiązań projektowych sieci, przyłączy i instalacji. W naszym biurze projektowym w Liszkach pod Krakowem zajmujemy się projektowaniem sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, a także klimatyzacji. Współpracujemy z doświadczonymi architektami i geodetami, dzięki czemu każdy nasz klient może skorzystać z fachowej wiedzy oraz profesjonalnych rozwiązań, które są dostępne na rynku. Co robimy? Wdrażamy gotowy plan sporządzony przez znakomitych wykonawców, bieżący nadzór nad pracami budowlanymi, które mają zbudować sieć, przyłącze i instalacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wykonanie przyłącza wod-kan Kraków

Zgodnie z ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków z 2002 roku, przyłącze wodociągowe to odcinek przewodu łączącego sieć wodociągową z wewnętrzną instalacją wodociągową w nieruchomości odbiorcy usług wraz z zaworem za wodomierzem głównym. Przy budowie przyłącza wodociągowego nie jest wymagane pozwolenie na budowę, jednakże należy ją zgłosić. Jeśli dany urząd nadzoru architektoniczno-budowlanego nie zgłosi żadnych zastrzeżeń w ustawowym terminie, jest możliwe rozpoczęcie inwestycji. Należy się jednak do niej wcześniej odpowiednio przygotować i zdobyć potrzebne dokumenty. Do wykonania przyłącza wodociągowego Kraków potrzebne jest: otrzymanie warunków technicznych przyłącza wodociągowego, projekt przyłącza wykonany przez architekta lub inną osobę z odpowiednimi uprawnieniami, zgoda na trasę przyłącza (uzyskana w Zespole Uzgadniania Dokumentacji Projektowej), opcjonalnie zgoda Zakładu Wodociągów i Kanalizacji na wykonanie przyłącza zgodnie z przedstawionym projektem oraz plan przebiegu przyłącza na terenie nieruchomości i poza nim. Dzięki dopilnowaniu tych wszystkich formalności i wykonaniu przyłącza wodociągowego Kraków można zyskać komfort związany z korzystaniem z czystej wody, a także bezpieczeństwo zdrowotne. Szukasz firmy zajmującej się wykonawstwem przyłącza wodociągowego w Krakowie? Zapraszamy do AVACON! Nasze biuro projektowe w Liszkach pod Krakowem specjalizuje się w projektowaniu sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, a także instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. To, co nas wyróżnia to współpraca z doświadczonymi i profesjonalnymi architektami i geodetami, co gwarantuje wszystkim klientom AVACON dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz aktualnych rozwiązań, które dostępne są na rynku. Oferujemy wdrażanie gotowego planu przez sprawdzonych wykonawców oraz systematyczny nadzór nad pracami budowlanymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty-wykonanie przyłącza wodociągowego Kraków.

Jak wykonać przyłącze wody w domu jednorodzinnym krok po kroku?

Przyłącza wodne są niezwykle ważne w naszych domach. Dostarczają nam czystą wodę, której potrzebujemy do picia, gotowania i kąpieli. Odprowadzają również brudną wodę i ścieki z naszych domów. Bez tych przyłączy nasze domy szybko stałyby się niehigieniczne i nie nadawałyby się do zamieszkania. Przyłącza wodne są niezwykle ważne w naszych domach. Dostarczają nam czystą wodę, której potrzebujemy do picia, gotowania i kąpieli. Odprowadzają również brudną wodę i ścieki z naszych domów. Bez tych przyłączy nasze domy szybko stałyby się niehigieniczne i nie nadawałyby się do zamieszkania. Mogą być używane do picia, gotowania i czyszczenia. Można je również wykorzystać do nawadniania, co jest ważne dla rolnictwa. Jeśli planujesz budowę domu jednorodzinnego, musisz wiedzieć, jak wykonać przyłącze wodne. Oto przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci zacząć:


1. Skontaktuj się z lokalnym przedsiębiorstwem wodociągowym, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj przyłącza wodnego jest dostępny w Twojej okolicy.
2. Po określeniu rodzaju dostępnego przyłącza, należy uzyskać niezbędne pozwolenia od lokalnego organu rządowego.
3. Po uzyskaniu zezwoleń można rozpocząć proces podłączania do sieci wodociągowej. Zazwyczaj wiąże się to z wykopaniem rowu, a następnie zainstalowaniem rury, która doprowadzi wodę do domu.
4. Po zainstalowaniu rury, będziesz trzeba go podłączyć do sieci wodociągowej. Zwykle polega to na podłączeniu go do głównej linii wodociągowej.
5. Po wykonaniu połączenia trzeba będzie sprawdzić, czy działa ono prawidłowo.
6. Na koniec należy upewnić się, że połączenie jest bezpieczne i że nie ma żadnych wycieków. Można to zrobić poprzez zainstalowanie urządzenia zapobiegającego przepływowi zwrotnemu.

Biuro projektów i realizacji sieci w Liszkach pod Krakowem

Naszym Klientom oferujemy nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne projekty oraz wykonanie instalacji sanitarnej, jak również centralnego ogrzewania. Korzystamy z wysoko wyspecjalizowanych urządzeń i technologii, dzięki którym w budynkach panuje komfortowa temperatura indywidualnie dopasowana do potrzeb użytkowników. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje – to z kolei pozwala nam na świadczenie usług odpowiadających potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalny projekt HVAC – zapraszamy do skorzystania z oferty firmy AVACON spod Krakowa

HVAC to skrót od angielskich słów: ogrzewanie (heating), wentylację (ventilation) i klimatyzację (air conditioning). Oznacza on całą branżę usług związaną z projektami, jak również wykonaniem instalacji centralnego ogrzewania. W AVACON kompleksowo zajmiemy się zaplanowaniem rozmieszczenia, jak również montażem wszystkich urządzeń. Mieszkasz w Krakowie, Skawinie lub Zabierzowie i szukasz zaufanego biura projektów i realizacji sieci? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji w branży sanitarnej oraz obsługą architektoniczną i geodezyjną projektów.