Zadzwoń 8:00-16:00

507 890 471

poniedziałek - piątek

8:00 - 16:00

Avacon - podłączenie wodociągu, kanalizacji, sieci wod-kan do domu - Kraków - Małopolska

Biuro projektowe AVACON Kraków
AVACON to firma, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na profesjonalne rozwiązania projektowe w zakresie sieci, przyłączy i instalacji. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu od 2009 roku, tworzymy kompleksowe projekty, które spełniają potrzeby naszych klientów indywidualnych oraz firm w branży sanitarnej. Nieustannie dążymy do zapewnienia zadowolenia klienta, dbając o jakość naszych usług.

W naszym biurze projektowym w Liszkach pod Krakowem specjalizujemy się w projektowaniu sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, a także instalacji wod-kan, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Współpracujemy z architektami i geodetami, by móc zapewnić naszym klientom pełną gamę usług związanych z projektami w branży sanitarnej.

Dla mniejszych projektów oferujemy konsultacje i nadzór nad pracami budowlanymi, zapewnienie doświadczonych wykonawców oraz wdrożenie planów projektowych. Nasze usługi obejmują również nadzór nad procesem budowlanym i zapewnienie najwyższej jakości wykonania projektu.

Jeśli potrzebujesz rzetelnego i doświadczonego partnera, który stworzy kompleksowe rozwiązania projektowe wraz z nadzorem nad procesem budowlanym, skontaktuj się z biurem projektów i realizacji instalacji AVACON. Jesteśmy gotowi do pomocy w miejscowości Liszki pod Krakowem!Podłączenie wod-kan do sieci Przyłącza wodne i kanalizacyjne stanowią ważny element każdego domu oraz firmy i umożliwiają dostarczanie wody niezbędnej do picia, gotowania i czyszczenia, a także usuwanie nieczystości, co pozwala zachować czystość naszego otoczenia. Mimo że wiele osób uważa te usługi za oczywiste, są one w rzeczywistości dość skomplikowane i wymagają dbałości oraz regularnej konserwacji. Wyróżnia się dwa rodzaje przyłączy wodnych - prywatne i publiczne. Przyłącza wodne publiczne są dostarczane przez miasta i gminy, natomiast te prywatne przez osoby lub firmy prywatne. Zwykle te drugie spotkać można na terenach wiejskich, a także w niektórych firmach. Rodzaj przyłącza wodnego, którego używasz, wpływa na sposób naliczania opłat za wodę. Woda z przyłącza publicznego zwykle jest naliczana na podstawie jej zużycia, co oznacza, że opłatę trzeba zapłacić za każdą zużytą jednostkę. Najpowszechniejszym typem przyłącza wodnego jest połączenie z wodociągiem miejskim. Taki typ połączenia łączy się z wodociągiem publicznym, który dostarcza wodę do miejskiej sieci. Zaletą połączenia z wodociągiem miejskim jest jego niezawodność oraz to, że ciśnienie wody jest zwykle bardzo wysokie. Jeśli potrzebujesz projektu sieci wodno-kanalizacyjnej, skontaktuj się z firmą Avacon, która jest liderem w branży projektowania sieci i instalacji w Małopolsce. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu oferowane przez nią usługi są kompleksowe i idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat przyłącza wodno-kanalizacyjnego w Małopolsce, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas w biurze.

Dlaczego?

Nasza firma AVACON ma już wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy z branży sanitarnej, kierowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteście pewni otrzymania na czas dokładnie wykonanych projektów, które zostaną dostosowane do wymagań każdej nieruchomości, kiedy wybierzecie nasze usługi.Indywidualne podejście

Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.

Bezpieczeństwo


W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.

Stały kontakt


Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.

Specjaliści

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.Wykonywanie przyłącz do sieci wodnej lub kanalizacyjnej to poważne zadanie wymagające wiedzy i doświadczenia. Niewłaściwie wykonane przyłącze może prowadzić do poważnych problemów, dlatego nie powinno być to narażone na przypadkowość. Poprawne podłączenie systemu wodociągowego lub kanalizacyjnego do domu to podstawa zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ochrony środowiska. Dlatego też, kiedy planujesz podłączenie do sieci wodnej lub kanalizacyjnej, skorzystaj z usług profesjonalnej firmy. W ofercie firmy AVACON, skierowanej do klientów z Krakowa i okolic, znajdziesz profesjonalny projekt instalacji sanitarnej dla swojego mieszkania, biura lub obiektu handlowego. Właściciele firmy zdają sobie sprawę, że potencjalni klienci mają wiele pytań i wątpliwości dotyczących oferty, dlatego przed podjęciem decyzji udzielą wszystkich potrzebnych informacji. Możesz mieć pewność, że usługi świadczone przez AVACON są wysokiej jakości i realizowane przez doświadczonych specjalistów.

Oferujemy projekty i wykonanie:

  • Projekt i wykonanie instalacji gazowej
  • Projekt i wykonanie instalacji pomp ciepła
  • Projekt i wykonanie instalacji sanitarnych
  • Projekt i wykonanie przyłącza kanalizacji
  • Projekt i wykonanie przyłącza kanalizacyjnego
  • Projekt i wykonanie przyłącza wodociągowego
  • Projekt i wykonanie przyłącza wodya
  • Projekt i wykonanie sieci kanalizacyjnej
  • Projekt i wykonanie sieci sanitarnych
  • Projekt i wykonanie sieci wodociągowej

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji w branży sanitarnej oraz obsługą architektoniczną i geodezyjną projektów.