Zadzwoń 8:00-16:00

507 890 471

poniedziałek - piątek

8:00 - 16:00

Avacon Kraków - podłączenie do wodociągu, kanalizacji, sieci wod-kan - Małopolska

Biuro projektowe AVACON Kraków
Naszą specjalnością jest projektowanie instalacji sanitarnych i budowa sieci przyłączy budynków mieszkalnych oraz obiektów handlowych i usługowych. W Avacon pod Krakowem tworzymy profesjonalne, indywidualne projekty instalacji sanitarnych i przyłączy sieci, które są zgodne z przepisami prawa, spełniają wszelkie standardy oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy doświadczenie w projektowaniu i budowie przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych, instalacji centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, a także wodociągowych i kanalizacyjnych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, terminowo realizując powierzone nam zadania.

Oferujemy również pełną obsługę geodezyjną, która jest niezbędna do tego, by stworzyć solidną infrastrukturę pod budynek. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i zadawania pytań dotyczących tworzenia i wdrażania sieci. Udzielamy odpowiedzi telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Podłączenie wod-kan do sieci
Podłączenie do wodociągu czy kanalizacji to jedna z ważnych kwestii, jakie trzeba rozwiązać przy budowie domu czy mieszkania. Nie ma nic bardziej przygnębiającego niż sytuacja, w której brakuje wody w domu - albo gdy trzeba nią uzupełniać co chwilę. Nie jest to jedynie uciążliwe, ale także wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Podłączenie do kanalizacji lub wodociągu może wydawać się skomplikowane, jednak w rzeczywistości nie jest to takie trudne. Przede wszystkim należy skontaktować się z firmą, która jest dostawcą wody w naszej okolicy oraz upewnić się, że posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak pozwolenia budowlane czy plany instalacji. Następnie specjaliści z firmy dokładnie przebadają nasze miejsce zamieszkania w celu określenia, jakie dokładnie materiały i urządzenia będą potrzebne do podłączenia do wodociągu. Po spełnieniu wszystkich formalności i wykonaniu instalacji, będziemy mieć pewność, że mamy dostęp do czystej i zdrowej wody bez konieczności korzystania z akwenu, studni czy innych źródeł. Podłączenie do wodociągu to istotna kwestia, którą warto powierzyć w ręce profesjonalistów. W końcu, od jakości i solidności wykonania zależy nie tylko wygoda korzystania z wody, ale także bezpieczeństwo użytkowników. Warto postawić na firmę, która dokładnie wie, jakie zasady i normy należy spełnić, by podłączenie było wykonane w sposób bezpieczny i niezawodny. W ten sposób można mieć pewność, że uzyskana woda jest nie tylko czysta, ale także spełnia wszystkie niezbędne standardy. Zaufaj fachowcom i korzystaj z wody bez obaw!

Dlaczego?

Nasza firma AVACON ma już wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy z branży sanitarnej, kierowanych zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jesteście pewni otrzymania na czas dokładnie wykonanych projektów, które zostaną dostosowane do wymagań każdej nieruchomości, kiedy wybierzecie nasze usługi.Indywidualne podejście

Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.

Bezpieczeństwo


W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.

Stały kontakt


Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.

Specjaliści

Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.Wykonanie przyłącza do sieci wodnej lub kanalizacyjnej to zadanie, które wymaga precyzji, doświadczenia i wiedzy. Powierzenie go w ręce nieprofesjonalnej osoby może skutkować poważnymi konsekwencjami, zarówno dla samej instalacji, jak i dla otaczającego środowiska. Dlatego warto zlecić taką usługę firmie, która ma odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty. Profesjonalna firma wodno-kanalizacyjna dokładnie wie, jakie wymogi i normy muszą być spełnione, by przyłącze działało prawidłowo i bez awarii. Ponadto taka firma wykonuje wszelkie prace zgodnie z przepisami i normami konstrukcyjnymi, co gwarantuje bezpieczeństwo i długoterminowe użytkowanie przyłącza. Warto zainwestować w osoby, które są specjalistami w swojej dziedzinie, a przecież bez wody czy kanalizacji, żadne gospodarstwo domowe czy firma nie poradzi sobie w codziennym funkcjonowaniu.

Nowa oferta firmy AVACON skierowana jest do klientów z Krakowa i jego pobliskich okolic, którzy potrzebują profesjonalnego projektu instalacji sanitarnej dla swojego mieszkania, biura lub obiektu handlowego. Właściciele firmy zdają sobie sprawę, że potencjalni klienci mają wiele pytań i wątpliwości dotyczących oferty, dlatego przed podjęciem decyzji udzielą wszystkich potrzebnych informacji. Z AVACON można mieć pewność, że otrzyma się wysokiej jakości usługi, którą realizują doświadczeni specjaliści.

Oferujemy projekty i wykonanie:

  • Projekt i wykonanie instalacji gazowej
  • Projekt i wykonanie instalacji pomp ciepła
  • Projekt i wykonanie instalacji sanitarnych
  • Projekt i wykonanie przyłącza kanalizacji
  • Projekt i wykonanie przyłącza kanalizacyjnego
  • Projekt i wykonanie przyłącza wodociągowego
  • Projekt i wykonanie przyłącza wodya
  • Projekt i wykonanie sieci kanalizacyjnej
  • Projekt i wykonanie sieci sanitarnych
  • Projekt i wykonanie sieci wodociągowej

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji w branży sanitarnej oraz obsługą architektoniczną i geodezyjną projektów.