Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji

W Avacon oferujemy profesjonalną obsługę małych inwestycji – świadczymy kompleksowe usługi, które obejmują opracowanie projektu oraz budowę sieci, przyłączy i instalacji. Możemy znaleźć dla Państwa rzetelnego wykonawcę oraz nadzorować każdy etap robót liniowych związanych z fachowym wdrożeniem naszego projektu.

 

Przejmując obsługę inwestycji, będziemy w Państwa imieniu kontrolować przebieg prac, kontaktować się z podwykonawcą, czuwać nad prawidłową realizacją założeń projektu sieci, przyłączy i instalacji oraz sprawować fizyczny nadzór nad przebiegiem robót – dojeżdżamy na miejsce budowy. W Avacon mamy niezbędne uprawnienia zarówno do tego, by kierować całością prac, jak również przekazać gotowy projekt wykonawcy.

 

 

Przyłącza wod-kan Małopolska

 

Przyłącza wodne i kanalizacyjne są ważną częścią każdego domu lub firmy. Dostarczają one wodę potrzebną do picia, gotowania i czyszczenia, a także usuwają odpady potrzebne do utrzymania naszego środowiska w czystości. Podczas gdy wiele osób uważa te usługi za oczywiste, są one w rzeczywistości dość złożone i wymagają dużej ilości planowania i konserwacji. Istnieją dwa rodzaje przyłączy wodnych: publiczne i prywatne. Publiczne przyłącza wodne są dostarczane przez gminę lub miasto, natomiast prywatne przyłącza wodne są dostarczane przez firmę lub osobę prywatną. Prywatne przyłącza wodne znajdują się zazwyczaj na terenach wiejskich lub w niektórych przypadkach w przedsiębiorstwach. Rodzaj połączenia, które posiadasz, określi sposób naliczania opłat za wodę. Woda publiczna jest zazwyczaj opomiarowana, co oznacza, że opłata jest naliczana na podstawie ilości wody zużywanej. Najczęstszym rodzajem połączenia wodnego jest połączenie wody miejskiej. Ten typ połączenia jest wykonany do głównej linii, która dostarcza wodę do całego miasta. Zaletą tego typu połączenia jest to, że jest zwykle bardzo niezawodny i ciśnienie wody jest zwykle dość silny. Firma Avacon zajmuje się projektowaniem sieci przyłączy wodnych i kanalizacyjnych w Małopolsce. Ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy w branży sanitarnej skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Warto zdecydować się na usługi świadczone przez tę firmę, gdyż gwarantują otrzymanie w ustalonym terminie kompletnych, doskonale wykonanych projektów dostosowanych do każdej nieruchomości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty przyłącza wod-kan Małopolska? Zadzwoń lub skontaktuj się z nami osobiście w biurze.

Dlaczego warto nam zaufać?

Marka AVACON to wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy w branży sanitarnej skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierając nasze usługi, możecie być Państwo pewni otrzymania w ustalonym terminie kompletnych, starannie wykonanych projektów dostosowanych do każdej nieruchomości.

Oferujemy:

  • Indywidualne podejście – Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.
  • Bezpieczeństwo – W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.
  • Stały kontakt – Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.
  • Specjalistyczną wiedzę – Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.

Opinie naszych klientów

Renata Nawrocka
Renata Nawrocka
2023-07-17
Warto współpracować z AVACON.
Michalina Kruk
Michalina Kruk
2023-07-13
Mam wyłącznie miłe wspomnienia ze współpracy z firmą AVACON, dlatego zostawiam 5 gwiazdek.
Sara Milewska
Sara Milewska
2023-06-30
Zasługują na taką dobrą opinię, jaką mają w Małopolsce.
Sebastian Czykalski
Sebastian Czykalski
2023-05-31
Polecam, kompleksowe obsługi z zakresu fotowoltaiki, terminowi i profesjonalni.
Nina Misiak
Nina Misiak
2023-05-23
Warto było do nich zadzwonić. Polecam, solidna firma.
AtkreQ
AtkreQ
2023-05-16
Współpraca na najwyższym poziomie, polecam!
Bartosz Tokarczuk
Bartosz Tokarczuk
2023-03-27
Polecam !