Obsługa geodezyjna

Obsługa geodezyjna / mapy do celów projektowych / usługi geodezyjne geodeta Kraków, Liszki

Klienci Avacon mogą skorzystać z profesjonalnej obsługi geodezyjnej, która jest niezbędna przy realizacji inwestycji budowlanych takich jak postawienie domu, czy innego obiektu. Współpracujemy z geodetą – specjalistą, który pomoże Państwu wytyczyć budowlę na terenie budowy oraz kontrolować prawidłowość wykonania prac w trakcie budowy. Korzystanie z usług profesjonalnego geodety to ważny etap prac, który gwarantuje, że obiekt przestrzenny zostanie usytuowany zgodnie z projektem. Co więcej, do zakończenia budowy niezbędna jest mapa inwentaryzacji podwykonawczej, którą przygotuje dla Państwa geodeta.

 

W Avacon rozumiemy, że budowa nieruchomości to poważne przedsięwzięcie, dlatego oferujemy obsługę architektoniczną i geodezyjną na najwyższym poziomie. Każdy projekt jest dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Projektujemy również sieci, przyłączy i instalacje, które spełniają Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą na każdym etapie inwestycji, z przyjemnością pomożemy wybrać rozwiązanie dostosowane do potrzeb.

 

Budowa domu jednorodzinnego to proces choć radosny, to bardzo czasochłonny, wymagający, związany z licznymi formalnościami i ogromnym stresem. Jedną z wymaganych czynności jest przeprowadzenie prac geodezyjnych przez profesjonalnego geodetę. Zaliczyć można do nich m.in. wykonanie pomiarów działki, wyznaczenie jej granic, miejsca przyłączy, przygotowanie mapy do celów projektowych, wymaganych licznych dokumentów, przeprowadzenie ewidencji gruntów i przygotowanie opisów rzeźby terenu. Geodeta dokonuje również wyceny całego obiektu w oparciu o odpowiednią dokumentację. Współpraca z geodetą składa się z kilku ważnych etapów. Na początku specjalista tworzy projekt zagospodarowania terenu na konkretnej mapie. Kolejno prace budowlane są weryfikowane pod kątem prawidłowości i wykonania inwentaryzacji geodezyjnej. Geodety nie może zabraknąć podczas realizowania inwestycji budowlanej (powinien być on obecny od momentu zakupienia działki, aż do oddania obiektu do użytku).

 

Mapy do celów projektowych, tyczenie budynków Liszki – geodeta Avacon

 

Szukasz profesjonalnego geodety w Liszkach zajmującego się projektowaniem map do celów projektowych? Sprawdź ofertę Avacon.pl! Świadczymy kompleksową obsługę inwestycji, w tym projektowanie sieci, przyłączy, instalacji, wykonawstwo oraz kompleksową obsługę geodezyjną. W naszym biurze projektowym w Liszkach zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Ponadto przygotowujemy kompleksowe rozwiązania projektowe z nadzorem nad budową sieci, przyłączy, a także instalacji dostosowanych do potrzeb Twojego domu, bądź też innego obiektu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Geodeta Liszki, mapy do celów projektowych. Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń, a z przyjemnością wszystko Ci wyjaśnimy. Zapraszamy!

Dlaczego warto nam zaufać?

Marka AVACON to wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych projektów sieci, instalacji i przyłączy w branży sanitarnej skierowanych do klientów indywidualnych i biznesowych. Wybierając nasze usługi, możecie być Państwo pewni otrzymania w ustalonym terminie kompletnych, starannie wykonanych projektów dostosowanych do każdej nieruchomości.

Oferujemy:

  • Indywidualne podejście – Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.
  • Bezpieczeństwo – W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.
  • Stały kontakt – Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie opracowywania indywidualnej dokumentacji.
  • Specjalistyczną wiedzę – Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.

Opinie naszych klientów

Renata Nawrocka
Renata Nawrocka
2023-07-17
Warto współpracować z AVACON.
Michalina Kruk
Michalina Kruk
2023-07-13
Mam wyłącznie miłe wspomnienia ze współpracy z firmą AVACON, dlatego zostawiam 5 gwiazdek.
Sara Milewska
Sara Milewska
2023-06-30
Zasługują na taką dobrą opinię, jaką mają w Małopolsce.
Sebastian Czykalski
Sebastian Czykalski
2023-05-31
Polecam, kompleksowe obsługi z zakresu fotowoltaiki, terminowi i profesjonalni.
Nina Misiak
Nina Misiak
2023-05-23
Warto było do nich zadzwonić. Polecam, solidna firma.
AtkreQ
AtkreQ
2023-05-16
Współpraca na najwyższym poziomie, polecam!
Bartosz Tokarczuk
Bartosz Tokarczuk
2023-03-27
Polecam !