O nas

Biuro projektowe Avacon

Współpraca z naszym biurem projektowym
Zapraszamy do współpracy z Avacon klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm zainteresowanych przygotowaniem profesjonalnego projektu sieci, przyłączy i instalacji oraz architektury. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji. Oferujemy fachową pomoc oraz doradztwo na każdym etapie pracy nad inwestycją.
Specjalizujemy się w...
tworzeniu profesjonalnych projektów sieci, przyłączy i instalacji spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. Zapraszamy do współpracy architektów oraz geodetów, z którymi będziemy mogli wspólnie zająć się nowymi inwestycjami, spełniającymi oczekiwania klientów – osób prywatnych oraz przedsiębiorców.
Indywidualizm
Każdy klient może mieć pewność, że w AVACON otrzyma indywidualny projekt dostosowanych do swoich potrzeb i oczekiwań, oszczędzając swój czas.
Bezpieczeństwo
W naszych projektach koncentrujemy się na zaplanowaniu nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań idealnych dla danej inwestycji.
Specjaliści
Oferujemy fachową pomoc i profesjonalne doradztwo doświadczonego projektanta instalacji sanitarnych, architekta i geodety oraz zespołu wykonawczego.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z projektowaniem sieci, przyłączy i instalacji w branży sanitarnej oraz obsługą architektoniczną i geodezyjną projektów.